Vitajte na stránkach Miestnej akčnej skupiny MALOHONT!
Dnes je nedeľa, 11. apríla 2021, meniny má Július
www.malohont.sk

Predlžujeme zber projektových zámerov

Rozšírenie podnikateľskej výroby? Budovanie cyklotrás a atrakcií v cestovnom ruchu? Podpora miestnych produktov? Rekonštrukcia pamiatok? Dajte nám vedieť o vašich zámeroch, na ktoré môžete prostredníctvom MAS MALOHONT získať podporu až do 100 000 EUR.

 

Zber projektových zámerov na území Miestnej akčnej skupiny MALOHONT za účelom prípravy stratégie miestneho rozvoja na obdobie 2014 - 2020 a výberu aktivít, ktoré budú podporované prostredníctvom MAS MALOHONT, pokračuje do konca júla 2015.

Miestna akčná skupina MALOHONT sa chce aj v období 2014 - 2020 uchádzať o finančné prostriedky z fondov Európskej únie a následne podporovať projekty obcí, podnikateľov i občianskych organizácií pôsobiacich na území MAS.

 

>>> obce, podnikatelia, občianske organizácie <<<

Ak máte v hlave zámer, na ktorý by ste chceli v budúcnosti získať podporu (nielen) z Miestnej akčnej skupiny MALOHONT, dajte nám o ňom vedieť.

Aby bol v súlade s aktivitami, ktoré budeme podporovať,

musíme o ňom najprv vedieť.

 

Základným predpokladom pre získanie týchto finančných prostriedkov je spracovanie stratégie miestneho rozvoja, v ktorej si MAS MALOHONT definuje aktivity, ktoré bude v nasledujúcom období finančne podporovať.

Jedným z podkladov pre určenie týchto aktivít bude aj databáza projektových zámerov, ktorá bude spracovaná z doručených formulárov.

 

Pokyny k vyplneniu a doručeniu formuláru:

 1. Pre každý projektový zámer použite osobitný formulár.
 2. Vo formulári vyplňte všetky údaje (ak sa Vás niektorý z nich netýka, vpíšte do bunky pomlčku).
 3. Vyplnený formulár doručte do kancelárie MAS MALOHONT v tlačenej alebo elektronickej podobe najneskôr do 31.07.2015 do 12.00 hod:
  - osobne alebo poštou: MAS MALOHONT, Sama Vozára 154, 980 52 Hrachovo

  - mailom:
  mirkakubka@malohont.sk (predmet správy: projektový zámer)

Databáza projektových zámerov nám bude slúžiť na to, aby sme:

 1. v stratégii miestneho rozvoja na roky 2014 - 2020 vybrali také aktivity, ktoré budú čo najviac zodpovedať požiadavkám miestnych obyvateľov a subjektov pôsobiacich na území MAS MALOHONT.
 2. prispeli ku koordinácii projektov, ktoré sú plánované na území MAS s cieľom čo najefektívnejšie využiť ľudské i finančné zdroje.
 3. pomohli pri plánovaní a príprave projektov na území MAS s regionálnym významom.

>>> Na stiahnutie:

Zber projektových zámerov - formulár

_________________________________________________________________________


publikované: 18. mája 2015
prečítané: 2486 krát

Krátke novinky

Odkazy
odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

Web stránka Miestnej akčnej skupiny MALOHONT, o. z. bola vytvorená v rámci projektu Dajme o sebe vedieť spolufinancovaného Banskobystrickým samosprávnym krajom
XHTML 1.0, CSS 2.0, optimalizované pre rozlíšenie 1024x768 a vyššie
HTML valid CSS valid
(c) Miestna akčná skupina Malohont 2008