Vitajte na stránkach Miestnej akčnej skupiny MALOHONT!
Dnes je piatok, 5. marca 2021, meniny má Fridrich
www.malohont.sk

Podpora regionálnej značky v roku 2020

Jednou z priorít MAS MALOHONT je podpora regionálnych produktov, k čomu v roku 2020 prispela aj realizácia projektu podporeného Banskobystrickým samosprávnym krajom, v rámci ktorého sme zhotovili propagačné videá, produktové fotografie a nálepky.


Názov projektu:

Podpora regionálneho značenia

Schválená dotácia v rámci VZN BBSK č. 38/2019:

5 000 €

Spolufinancovanie zo zdrojov MAS:

1 262, 91 € + ďalšie výdavky, ktoré nie sú v rámci uvedeného VZN BBSK oprávnené


V rámci projektu boli zrealizované 3 aktivity:


Promo videá - boli zhotovené krátke a pútavé videá, ktoré sú a budú využívané na spoločnú aj individuálnu propagáciu regionálnych produktov v online priestore (web stránky, sociálne siete a pod.) - 23 videí o vybraných regionálnych produktoch, ktoré postupne zverejňujeme na sociálnych sieťach a po redizajne web stránky regionálnej značky budú umiestnené aj na podstránkach jednotlivých regionálnych výrobcov, 2 videá osobitne o potravinových produktoch a remeselných výrobkoch a 1 video vo všeobecnosti o regionálnej značke.

 

Ukážka jedného z videí (kliknite na obrázok):Produktové fotografie - fotografie produktov a producentov pri práci boli zhotovené profesionálnym fotografom. Boli, sú aj budú využívané v online marketingu, ale aj v tlačených propagačných materiáloch - viac ako 200 fotografií pre 20 regionálnych producentov.

 

 


Nálepky - rovnako ako každý rok, aj teraz boli pre regionálnych výrobcov zabezpečené nálepky s logom značky, ktoré slúžia na označenie produktov a sú jedným z najúčinnejších spôsobov propagácie značky, keďže sú umiestnené na každom produkte - 30 000 kusov nálepiek rôznych rozmerov a farebných kombinácií.

 


 

Projekt bol realizovaný

s finančnou podporou Banskobystrického samosprávneho kraja.

 

 

 


publikované: 14. januára 2021
prečítané: 112 krát

Krátke novinky

Odkazy
odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

Web stránka Miestnej akčnej skupiny MALOHONT, o. z. bola vytvorená v rámci projektu Dajme o sebe vedieť spolufinancovaného Banskobystrickým samosprávnym krajom
XHTML 1.0, CSS 2.0, optimalizované pre rozlíšenie 1024x768 a vyššie
HTML valid CSS valid
(c) Miestna akčná skupina Malohont 2008