Vitajte na stránkach Miestnej akčnej skupiny MALOHONT!
Dnes je nedeľa, 23. novembra 2014, meniny má Klement
www.malohont.sk

Archív podujatí v roku 2013

JANUÁR


05.01. - Novoročný pochod - Utekáč/Lom nad Rimavicou

Pešia túra z Lomu nad Rimavicou, smer hrebeňom Polianky, Kokava - Háj, Drahová, Utekáč.

František Štromajer - ZO Slovenský zväz turistov v Utekáči - 047/429 6262

19.01. - Koncert punkrockových skupín - Hnúšťa (Prístavba Domu kultúry)

Koncert hudobnej skupiny Pohľad zblízka.

Jaroslav Piliarik - MsKS v Hnúšti - 047/542 2384, 0903 244 891

23.01. - Oslavy oslobodenia Hnúšte - Hnúšťa (Námestie J. Francisciho)

Mgr. Marta Jurčová - 047/542 4180

25.01. - Detské fašiangové popoludnie v maskách - Kokava n. Rim. (Dom kultúry)

Jana Krotáková - MKS v Kokave nad R. - 0903 559 014, janka.krotakova@kokava.sk

26.01. - Poľovnícky ples - Ožďany (Kultúrny dom)

Miron Sýkora - 0911 136 301

26.01. - Záhradkársky ples - ples pre všetkých - Hnúšťa (Reštaurácia Hubert)

ZO Slovenského zväzu záhradkárov Dolina č. 1 Iváčka - 0905 137 435

28.01. - Oslavy oslobodenia Utekáča - Utekáč

Spomienkový akt pri pomníku padlých.

Ľubomíra Šajgalíková -  Obecný úrad Utekáč - 047/451 4131

________________________________________________________________________

 

FEBRUÁR

 

02.02. - Osvetársky ples - Klenovec (Kultúrny dom)

Hrá skupina Syntakt z Poltára a účinkuje Tanečná skupina spoločenských tancov a Folklórny súbor Vepor.

Jaroslav Zvara - MKS Klenovec - 0904 875 369, zvara.jaroslav@pmxmail.sk

02.02. - Reprezentačný ples - Kokava nad Rimavicou (Dom kultúry)

Hrá hudobná skupina z Hnúšte a účinkuje Súbor moderného a scénického tanca STORM.

Jana Krotáková - MKS v Kokave nad R. - 0903 559 014, janka.krotakova@kokava.sk

02.02. - Reprezentačný hasičský ples - Rimavské Brezovo

Viera Feješová - Obec Rimavské Brezovo - 047/521 1020

08.02. - Obecný fašiangový ples - Ožďany (Kultúrny dom)

Adrian Barto - Obec Ožďany - 047/569 4146

08.02. - Fašiangové pampuškové posedenie - Kokava nad R. (Dom kultúry)

Elena Gibalová - ZO SZZP Kokava nad Rimavicou - 0907 684 801

09.02. - Fašiangový sprievod - Nižný Skálnik

Fašiangový sprievod obcou v maskách spojený s chasnovačkou a tancovačkou.

Miroslav Bystriansky - Obec Nižný Skálnik - 0903 555 704

09.02. - Fašiangová zabíjačka - Klenovec

Fašiangové zabíjačkové špeciality, fašiangový sprievod po obci a fašiangová veselica.

Zlata Kaštanová - Obec Klenovec - 047/548 4302

09.02. - Fašiangová dedinská zakáľačka

Pravá dedinská zakáľačka s ochutnávkou zakáľačkových dobrôt.

o.z. Valgata, Klub dôchodcov a Obec Drienčany - 047/569 6224, 0905 408 490

09.02. - Rozlúčka s fašiangami - Kokava nad Rimavicou

Sprievod masiek obcou.

Jana Krotáková - MKS v Kokave nad R. - 0903 559 014, janka.krotakova@kokava.sk

09.02. - Fašiangy - Utekáč

Fašiangový sprievod masiek cez obec spojený s pochovávaním basy.

Ľubomíra Šajgalíková - Divadelný súbor Žiadna ochota a Obec Utekáč - 047/451 4131

09. - 10.02. - Pochovávanie basy - Rimavské Brezovo

Viera Feješová - Obec Rimavské Brezovo - 047/521 1020

11.02. - Ples rodákov - Utekáč (Kultúrny dom)

Ľubomíra Šajgalíková - Obec Utekáč - 047/ 451 4131

12.02. - Pochovávanie basy - Hnúšťa (Prístavba Domu kultúry)

Folklórny záver fašiangovej sezóny.

Jaroslav Piliarik - MsKS v Hnúšti - 047/542 2384, 0903 244 891

13.02. - Stretnutie s remeslom - Klenovec (Kultúrny dom)

Tvorivé remeselné dielne.

Jaroslav Zvara - MKS Klenovec - 0904 875 368, o. z. RODON Klenovec - 047/548 4947

14.02. - Valentínsky večer - Hnúšťa (Námestie J. Francisciho)

Stretnutie zamilovaných párov a vypúšťanie balónov šťastia.

Ivan Demian - 0915 832 280

16.02. - Detský maškarný ples - Rimavské Brezovo

Viera Feješová - Obec Rimavské Brezovo - 047/521 1020

22.02. - Ocenenie najlepších športovcov - Klenovec (Kultúrny dom)

Slávnostné ocenenie najlepších športovcov okresu Rimavská Sobota za rok 2012.

Ján Dovala - Obec Klenovec - 047/548 4302

23.02. - Koncert kapely Rock For - Ožďany (Kultúrny dom)

047/225 0119, info@ozdany.sk

 

Ďalšie podujatia vo februári:

Karnevaly MŠ - Hnúšťa (Prístavba Domu kultúry)

Zábava v pestrých karnevalových maskách.

Terézia Berčíková - 047/542 3307, Jarmila Kyseľová - 047/542 3176

Talent Klenovca - Klenovec (Kultúrny dom)

Prehliadka talentu a šikovnosti detí z Klenovca.

Jaroslav Zvara - MKS Klenovec - 0904 875 368, o. z. RODON Klenovec - 047/548 4947

________________________________________________________________________

 

MAREC

 

02.03. - Svetový deň modlitieb - Klenovec (Zborový dom ECAV)

Stretnutie kresťanských žien.

Ing. Anna Germanová - ECAV Klenovec - 047/548 4225, klenovec@ecav.sk

08.03. - Medzinárodný deň žien - Utekáč

Vystúpenie žiakov ZŠ s MŠ a zábava s občerstvením.

Ľubomíra Šajgalíková - 047/451 4131

08.03. - Medzinárodný deň žien - Rimavské Brezovo

Viera Feješová - Obec Rimavské Brezovo - 047/521 1020

16.03. - Jánošíkova skrýša - Utekáč (Osada Ďurkovka)

Otvorenie chodníka vedúceho k Jánošíkovej skrýši tak, ako ju podľa zachovaných záznamov opísal 16. marca 1713, teda deň pred svojou smrťou, počas výsluchu na súde v Liptovskom Mikuláši. Nebude chýbať kultúrny program, Jurkov guľáš a štamperlík Jurkovej slzvy.

Obec Utekáč, OĽaNO a MAS MALOHONT - 047/451 4131

17.03. - Morena, Morena do Rimavy hodená - Veľké Teriakovce (Kultúrny dom)

Vítanie jari, výstava veľkonočných symbolov a upálenie Moreny.

Hano Marian - o. z. Teriakovčan - 0903 533 240

17.03. - Vynášanie Marienky - zimy - Striežovce

Želmíra Lisičanová - o. z. Striežovské zvony - 047/569 0151

21.03. - Vynášanie Moreny - Rimavské Brezovo

Vítanie jari vynášaním Moreny deťmi z materskej školy.

Viera Feješová - Obec Rimavské Brezovo - 047/521 1020

23.03. - Jarný výstup na Vepor - Klenovec

O. Király - Klub slovenských turistov Hnúšťa - 0902 375690

23.03. - Panter cup - Rimavské Brezovo

Halový futbalový turnaj DHZ -  II. ročník súťaže.

Viera Feješová - Obec Rimavské Brezovo - 047/521 1020

23.03. - Veľkonočný turnaj dospelých v stolnom tenise - Klenovec (Telocvičňa ZŠ V. Mináča)

III. ročník turnaja hráčov z Klenovca a obcí Mikroregiónu Sinec - Kokavsko.

Ján Dovala, Stanislava Zvarová, Milada Kochanová -  047/548 4947

27.03. - Na skle maľované - Hnúšťa (Dom kultúry)

Muzikál Divadla bez opony z Banskej Bystrice.

Jaroslav Piliarik -  MsKS v Hnúšti - 047/542 2384, 0903 244 891

30.03. - Navrátenie basy - Rimavské Brezovo

Viera Feješová - Obec Rimavské Brezovo - 047/521 1020

 

Ďalšie podujatia v marci:

Hnúšťanský akord - Hnúšťa (Prístavba Domu kultúry)

XV. ročník celoslovenskej súťaže žiakov ZUŠ v predmete hudobná náuka.

Mgr. Gabriela Füssyová - ZUŠ Hnúšťa - 047/542 2207

________________________________________________________________________

 

APRÍL

 

13.04. - Nedospievaná pieseň - Kokava nad Rimavicou (Dom kultúry)

Kultúrny program rôznych generácií spevákov ľudových piesní - od detí MŠ až po seniorov na počesť osobnosti kokavského folklóru Pavla Piliarika  - Bučka, spojený s premietaním obrázkov a filmových dokumentov z jeho plodného obdobia, ako aj ostatných zakladajúcich členov prvej úspešnej folklórnej skupiny v Kokave.

Jana Krotáková - MKS v Kokave nad R. - 0903 559 014, janka.krotakova@kokava.sk

20.04. - Deň Zeme - Klenovec

Čistenie prírody od neželaných skládok odpadu v okolí Klenovca.

Mgr. Zlata Kaštanová - Obec Klenovec - 047/548 4302

Mgr. Stanislava Zvarová - o. z. RODON Klenovec - 0904 875 369

20.04. - Deň Zeme Mikroregiónu Rimava a Rimavica - obce MR

Bc. Anita Koniarová - MR Rimava a Rimavica - 0907 871 737

24.04. - Festival detského tanečného folklóru - Hnúšťa (Dom kultúry)

Regionálna súťaž detských folklórnych súborov.

Mgr. Darina Kišáková - GMOS Rimavská Sobota - 047/563 1095

27.04. - Stavanie mája - Kokava nad Rimavicou (Námestie)

Tradičné stavanie mája FS Kokavan s vystúpením folklórnych kolektívov z obce.

Jana Krotáková - MKS Kokava nad Rimavicou - 0903 559 014, janka.krotakova@kokava.sk

30.04. - Stavanie mája - Hnúšťa (Námestie Janka Francisciho)

Folklórna veselica pred mestským úradom.

Jaroslav Piliarik -  MsKS v Hnúšti - 047/542 2384, 0903 244 891

30.04. - Stavanie mája - Klenovec (Námestie K. Salvu)

Tradičné ručné stavanie mája s kultúrnym programom.

Jaroslav Zvara - MKS v Klenovci - 0904 875 368

30.04. - Stavanie mája - Rimavské Brezovo

Viera Feješová - Obec Rimavské Brezovo - 047/521 1020

 

Ďalšie podujatia v apríli:

Francisciho Hnúšťa - Hnúšťa (Dom kultúry)

Regionálna súťaž v umeleckom prednese poézie a prózy.

Mgr. Darina Kišáková - GMOS Rimavská Sobota - 047/563 1095

_______________________________________________________________________

 

MÁJ

 

01.05. - Oslavy sviatku práce - Hnúšťa (Školský dvor na Nábreží Rimavy)

Mgr. Michal Bagačka - 0905 311 283

01.05. - 1. májový pochod dôchodcov - Utekáč

Zraz účastníkov na námestí v Utekáči, odvoz autobusom do Drahovej a odtiaľ pešo na Strojár a späť.

Ľubomíra Šajgalíková, Elena Štromajerová - Obec Utekáč - 047/451 4131

04.05. - Noc v mlyne - Veľké Teriakovce (Mlyn)

Večerná prehliadka mlyna spojená s rozprávkou - Mlyn Veľké Teriakovce.

Ing. Miroslava Kubaliaková - o. z. OZVENY Hrachovo - 0903 772 453

04.05 - Turistický pochod osloboditeľov - Rimavské Brezovo

Viera Feješová - Obec Rimavské Brezovo - 047/521 1020

07.05. - Krajský detský folklórny festival - Kokava nad Rimavicou (Dom kultúry)

Juraj Matiaš - HIOS Veľký Krtíš - 047/483 1746, hios@h-ios.sk

Jana Krotáková - MKS Kokava nad Rimaviocu - 0903 559 014, janka.krotakova@kokava.sk

07.05. Oslavy Dňa víťazstva - Rimavské Brezovo

Viera Feješová - Obec Rimavské Brezovo - 047/521 1020

07.05. - Vatra - Hrachovo

Ondrej Knechta - Obec Hrachovo - 047/5695 126

08.05. - Výročie oslobodenia - Klenovec (Námestie K. Salvu)

Pietny akt kladenia vencov pri príležitosti výročia oslobodenia - Deň víťazstva nad fašizmom.

Júlia Segečová - ZO ZPB Klenovec - 0904 593 013

08.05. - Jánošík na Vepri - Klenovský Vepor

Turistický výstup na Vepor.

Mgr. Zlata Kaštanová, Mgr. Stanislava Zvarová, Jaroslav Zvara - 047/548 4302, 0904 875 368, 0904 875 369

08.05. - Oslavy Dňa víťazstva - Hnúšťa (Námestie J. Francisciho) 

Oslavy oslobodenia vlasti.

Mgr. Marta Jurčová - 047/ 542 4180

08.05. - Spomienková akcia ukončenia 2. svetovej vojny - Utekáč

Pietny akt kladenia vencov pri pomníku padlých v Utekáči pri príležitosti ukončenia 2. svetovej vojny.

Ľubomíra Šajgalíková - Obec Utekáč - 047/451 4131

11.05. - Výstup na Pasiečky - Utekáč

Turistický výstup rodičov a detí pri príležitosti ukončenia 2. svetovej vojny. Zraz účastníkov na námestí v Utekáči. Na Pasiečkach budú pripravené rôzne súťaže.

František Štromajer - ZO Slovenský zväz turistov v Utekáči - 047/429 6262

11. - 12.05. Oždianske serpentíny - Ožďany

Majstrovstvá Slovenska pretekov automobilov do vrchu (MSR PAV) a Slovenský kopcový pohár (PAV SKP)

Andrian Barto - Obec Ožďany - 047/569 4146

12.05. - Deň matiek - Utekáč (Obradná sieň)

Uvítanie detí do života.

Ľubomíra Šajgalíková - ZPOZ a Obec Utekáč - 047/451 41 31

17. 05. - Deň Mikroregiónu Sinec - Kokavsko - Rovné

Športovo - kultúrne podujatie členov mikroregiónu a pozvaných hostí, spojené s varením guláša, súťažami pre ženy a mužov, kultúrnym programom.

Milada Kochanová, Jaroslava Ďurove, Ľubomír Kvak - MR Sinec - Kokavsko, Obec Rovné a Obec Poproč - 047/548 4947

18.05. - Koncert skupiny FRAGILE - Hnúšťa (Dom kultúry)

Mgr. Martin Pliešovský - MKS v Hnúšti - 047/542 2384, 0910 980 682

31.05. - Hrebendova kapsa - Hnúšťa (Obradná sieň Mestského úradu)

Vyhodnotenie literárnych prác žiakov základných a stredných škôl.

Mária Kvetková - 047/542 3472

31.05. - 01.06. - XVIII. Dni mesta Hnúšťa - Hnúšťa (Štadión Iskra Hnúšťa, Dom kultúry, Ulica Francisciho, Amfiteáter)

Sviatočné dni mesta s bohatým kultúrnym a športovým programom.

Ing. Oľga Maciaková - 047/542 3251

31.05. - Váľanie mája - Rimavské Brezovo

Viera Feješová - Obec Rimavské Brezovo - 047/521 1020

 

Ďalšie podujatia v máji:

Deň matiek - Klenovec (Kultúrny dom)

Kultúrny program žiakov pre svoje mamičky a staré mamy.

Mgr. František Koldrás - ZŠ  V. Mináča - 047/548 4221

Jaroslav Zvara - Obec Klenovec - 047/548 4302, 0904 875 368

Relikty v zrkadle súčasného sveta - Hnúšťa (Expozičná miestnosť Domu kultúry)

Výstava historických predmetov minulej doby.

Mgr. Martin Pliešovský - MKS v Hnúšti - 047/542 2384, 0910 980 682

_______________________________________________________________________

 

JÚN


01.06. - Cesta rozprávkovým lesom - Klenovec (Skorušina)

Preložené na 08.06. z dôvodu nepriaznivého počasia.

Prechádzka prekrásnou klenovskou prírodou v Skorušine, s rozprávkovými bytosťami a so sladkou odmenou.

Oľga Kaľavská -  047/548 4592, Jaroslav Zvara - 047/548 4302, 0904 875 368

01.06. - Deň detí Mikroregiónu Rimava a Rimavica - Vyšný Skálnik (Pri rybníku)

Preložené na 06.07. z dôvodu nepriaznivého počasia.

Prechádzka rozprávkovým lesom s rôznymi úlohami a sladkými odmenami.

Bc. Anita Koniarová - MR Rimava a Rimavica - 0907 871 737

01.06. - Stretnutie heligonkárov - Kokava nad Rimavicou (Dom kultúry)

XVI. ročník stretnutia heligonkárov, na ktorom sa prezentujú heligonkári z Kokavy a iných miest a obcí Banskobystrického samosprávneho kraja.

Jana Krotáková - MKS Kokava nad Rimavicou - 0903 559 014, janka.krotakova@kokava.sk

01.06. - Cesta rozprávkovým parkom - Hnúšťa (Mariášiho záhrada - Záhrada 1. mája)

Prechádzka súťažami venovaná medzinárodnému dňu detí.

PaedDr. Mária Migaľová - 047/542 2206

07.06. - Deň mikroregiónu 2013 - Rovné (Ihrisko)

Súťaže, kultúrny program a posedenie pri hudbe s občerstvením.

Milada Kochanová - Mikroregión Sinec - Kokavsko - 0907 806 230

07. - 08.06. - Stretnutie rodákov a priateľov obce Horné Zahorany - H.Zahorany

Divadelné predstavenie, výstavy, súťaže v šikovnosti chlapov na dediny, vo varení srnčieho guľášu, opekanie jalovice na ražni, kultúrny program, atrakcie pre deti a počas celého dňa ľudová hudba.

Zuzana Vysokaiová - Obec Horné Zahorany - 0904 456 797

Ing. Jaroslav Gregorec - 0910 921 931

15.06. - Súťaž DHZ o pohár starostky obce - Utekáč

Ľubomíra Šajgalíková, Miroslav Červenka - DHZ a Obec Utekáč - 047/451 4131

15.06. - Nočná hasičská súťaž o pohár starostky obce - Rimavské Brezovo

Viera Feješová - Obec Rimavské Brezovo - 047/521 1020

15.06. - Poľovnícky deň - Veľké Teriakovce (Športové ihrisko)

Súťaž o najlepší poľovnícky guľáš s možnosťou ochutnávky, poľovnícke tradiície a lovecká hudba, ukážky poľovníckych zariadení a starostlivosti o zver, sokoliari, lukostreľba, výstava poľovníckych nožov a veľa iného, na záver juniáles - zábava na ihrisku pri živej hudbe.

Obvodná poľovnícka komora a Slovenský poľovnícky zväz Rimavská Sobota - 047/562 2377, 0905 574 720

28. - 30.06. - GMFS Klenovská Rontouka 2013 - Klenovec (Námestie K. Salvu, Kultúrny dom, Amfiteáter, Kostol ECAV, dvory)

35. ročník - Gemersko malohontských folklórnych slávností s medzinárodnou účasťou. Dni hudby, spevu, tanca, remesla a kulinárskych špecialít. Tvorivé dielne remesiel, hudby, spevu a tanca, jarmok remesiel, tradičné dvory, burza národopisnej literatúry, výstavy.

Jaroslav Zvara - 047/548 4302, 0904 875 369, 0904 875 368, zvara.jaroslav@pmxmail.sk

29.06. - Klenovská heligónka - Klenovec

Prehliadka heligonkárov na 35. ročníku GMFS Klenovská rontouka.

Jaroslav Zvara - MKS Klenovec - 0904 875 369, zvara.jaroslav@pmxmail.sk

29.06. - Drótova nôta - Klenovec

Súťaž ľudových hudieb na 35. ročníku GMFS Klenovská Rontouka.

Stanislava Zvarová - o. z. RODON Klenovec - 0904 875 369

29.06. - Memoriál Štefana Hronca - Kokava nad Rimavicou (Štadión TJ ŠTART)

33. ročník futbalového turnaja za účasti futbalových klubov najvyššej futbalovej súťaže zo Slovenska i zo zahraničia.

Ing. Ján Chromek - Obec Kokava nad R. a TJ Štart - starosta@kokava.sk

29.06. - Oslavy 80. výročia založenia DHZ v Teplom Vrchu a Pohár predsedu Mikroregiónu Teplý Vrch - Teplý Vrch

7. ročník súťaže hasičských družstiev z celého Banskobystrického kraja o putovný pohár

Pavel Nadok, Ing. Vladimír Šándor - Obec Teplý Vrch, MR Teplý Vrch a DHZ Teplý Vrch - 0915 558 399

29.06. - Potocký kotlíkový guľáš - Potok

2. ročník súťaže vo varení kotlíkového guľášu

Martina Hiblerová - Občianske združenie Báne Potok - 0905 123 554

 

Ďalšie podujatia v júni:

Absolventský koncert - Hnúšťa (Dom kultúry)

Ukážka hudobných a výtvarných diel absolventov ZUŠ z Hnúšte.  

Mgr. Gabriela Füssyová - 047/542 2207

_______________________________________________________________________

 

JÚL

 

06.07. - Deň obce 2013 - Lukovištia

>>> Pozvánka na stiahnutie - TU.

Prvá zmienka o obci Lukovištia a spomienka na 55 rokov od úmrtia I. Krasku.

Mgr. Jozef Mitter - Obec Lukovištia - 047/569 0101

07.07. - Memoriál Ondreja Vargica - Utekáč

Súťaž futbalových mužstiev pozvaných z okolia a súťaže pre deti a dospelých.

Ľubomíra Šajgalíková, Ing. Ivan Šáli - Obec Utekáč - 047/451 4131

13.07. - Oždiansky guláš - Ožďany

IV. ročník súťaže vo varení kotlíkového guľášu.

Ing. Adrian Barto - Obec Ožďany - 047/569 4146

19. - 21.07. - Workshop Západoafrických rytmov - Ožďany (Zelený mlyn) NOVÉ !!!

>>> Pozvánka na stiahnutie - TU.

Africké rytmy a tance so skupinou BABYLUZARU.

Občianske združenie kRaj - 0918 422 431, info@kraj.sk

20.07. - Zapačský zlatý kantár - Lehota nad Rim. (Zapač - Ranč Cyndium)

>>> Plagát na stiahnutie - TU.

Výstava koní, westernové preteky a country hudba.

Petra Spodniaková - Ranč Cyndium - 0905 799 155, 0915 975 946

23. - 27.07. - MUZIČKY - Teplý Vrch (Drieňok) a Drienčany

Hudobný workshop - tvorivé hudobné dielne detských a mládežníckych ľudových muzikantov.

Mgr. Stanislava Zvarová - o. z. RODON Klenovec - 0904 875 369

26. - 28.07. - Remeselný víkend - Ožďany (Zelený mlyn) NOVÉ !!!

>>> Pozvánka na stiahnutie - TU.

Tvorivý víkend zameraný na keramiku a košíkárstvo.

Občianske združenie kRaj - 0918 422 431, info@kraj.sk

27.07. - Dedina ožíva - Drienčany

>>> Plagát na stiahnutie - TU.

X. ročník kultúrno - spoločenského podujatia - zachovanie tradícií, zvykov a obyčají našich predkov, ako aj zachovávanie tradičných remesiel. Prezentovanie regionálnych kulinárskych špecialít, sprevádzané vystúpením folklórneho súboru, spevákov a muzikantov.

Peter Švoňava - Obec Drienčany - 047/569 6224, 0905 408 490

 

Ďalšie podujatia v júli:

Deň obce - Rimavské Brezovo

Viera Feješová - Obec Rimavské Brezovo - 047/521 1020

Stretnutie rodákov - Rovné

Jaroslava Ďurove - Obec Rovné - 047/549 2311

Denný detský tábor - Klenovec

Detský tábor ECAV s hodnotným programom a zaujímavými aktivitami, pripravovaný mládežou.

Mgr. Dušan German - ECAV Klenovec - 047/548 4225

Memoriál Pavla Slatinského - Klenovec

___________________________________________________________

publikované: 8. februára 2013
zobrazené: 1369 krát

Krátke novinky

7. novembra 2014 o 16:03

V časti Grantový program MAS sme pridali aktuálne formuláre potrebné k vyúčtovaniu projektov podporených v tomto roku. Nájdete ich - TU.

6. novembra 2014 o 15:51

Pripomíname, že prebieha príprava Kalendára podujatí na rok 2015. Ak sa chcete zapojiť a zviditeľniť Vaše podujatie/a, čítajte ďalej klinutím SEM.

5. novembra 2014 o 11:01

Aktualizovali sme pre Vás Kalendár podujatí na mesiac NOVEMBER 2014 - nájdete ho TU.


Odkazy
odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

Web stránka Miestnej akčnej skupiny MALOHONT, o. z. bola vytvorená v rámci projektu Dajme o sebe vedieť spolufinancovaného Banskobystrickým samosprávnym krajom
XHTML 1.0, CSS 2.0, optimalizované pre rozlíšenie 1024x768 a vyššie
HTML valid CSS valid
(c) Miestna akčná skupina Malohont 2008